دوره خصوصی “آنالیز حرفه ای در فوتبال” – سوال : این دوره مناسب چه کسانی است؟

دو گروه می توانند در این کلاس شرکت کنند: گروه اول افرادی که به دنبال یادگیری فنون و روش- های تحلیل بازی بوده و می خواهند به عنوان آنالیزور در تیم های باشگاهی استخدام شوند. ما همه آنچه برای تبدیل شدن به یک آنالیزور حرفه ای نیاز داشته باشید را به این گروه آموزش خواهیم داد. گروه دوم مربیانی هستند که به دنبال متخصص شدن در بازی تاکتیکال، بالا بردن درک تخصصی خود از سناریو ها و لحظات مختلف بازی و یادگیری جدیدترین مدل های آنالیز عملکرد بازیکنان می باشند. ما به این گروه تمام آنچه که برای رسیدن به یک سطح استاندارد و ویژه در کوچینگ تاکتیکی نیاز است آموزش خواهیم داد..

 

نکته : اگر در جستجوی این هستید که بازی خوانی خود را تقویت کنید و حین مشاهده بازی، خیلی سریع بتوانید چالش های مختلف را شناسایی کرده و راه حل های کاربردی مناسب آنها ارائه دهید… اگر اهل ایده پردازی و شکستن ساختارهای قدیمی و خلق مفاهیم تازه در فوتبال هستید… پیشنهاد ما به شما کلاس آنالیز حرفه ای است. این دوره نه تنها برای تحلیلگران تاکتیکی آینده، بلکه برای مربیان و اعضای مختلف کادر فنی که می خواهند به این جنبه ضروری از ورزش ما بپردازند نیز مهم می باشد. ما معتقدیم که فوتبال به تحلیلگران و افرادی نیاز دارد که بازی را درک کنند، بنابراین ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم درک بهتری از بازی داشته باشید، کیفیت کار خود را بهبود بخشید و شما را قادر به رسیدن به موقعیت های حرفه ای بالاتر کنیم و این دقیقاً همان چیزی است که ما از این دوره در نظر داریم.

 

**سوال: چرا باید در این دوره شرکت کرد؟

با شرکت در کلاس آنالیز حرفه ای فوتبال پس از طی مراحل آموزشی به دو ارزش اصلی دست پیدا خواهید کرد: ارزش اول: شما به یک متخصص بازی تاکتیکال تبدیل خواهید شد. ما این موضوع را از طريق آموزش مجموعه- ای خاص از مفاهیم تاکتیکی، آموزش انواع مدل های بازی مبتنی بر نقاط مرجع مختلف، آموزش سازمان ساختاری و عملکردی یک تیم فوتبال برای شما به واقعیت تبدیل می کنیم.. ارزش دوم: شما به یک متخصص تجزيه و تحلیل بازی تبدیل خواهید شد. ما این موضوع را از طريق آموزش کار با نرم افزار و متدهای ویدیو آنالیز، آموزش مجموعه ای جامع از متریک های روز فوتبال و فرمول های پیشرفته سنجش زوایای مختلف تاکتیکی یک تیم، آموزش شاخص های عملکرد کلیدی مخصوص بازیکنان در تمام سطوح برای شما به واقعیت تبدیل می کنیم..

 

نکته :  همچنین اگر به عنوان مربی در این کلاس شرکت کنید، مجموعه ای شاخص از مفاهیم تاکتیکی را خواهید آموخت و قادر خواهید شد از طریق نکاتی که به شما یاد خواهیم داد تمام زوایای تکنیکی و تاکتیکی تیم خودی و حریف را به صورت زنده و در جریان بازی کشف نموده و کوچینگ کنید. در واقع اين بهترین کلاس برای یادگیری فنون مربیگری جریان بازی است. توانایی که مربی مانند زیدان با استفاده از آن و درک و فهم دقیق از جریان بازی و گرفتن تصمیمات مرتبط با وضعیت آنی مسابقه، سه قهرمانی پشت سر هم را در چمپیونزلیگ به دست آورد..

 

**سرفصل های دوره آنالیز حرفه ای در فوتبال:

 

کلاس آنالیز حرفه ای فوتبال در 6 بخش موضوعی زیر تدریس می شود :

فصل اول: آشنایی تخصصی با زبان حرفه ای مربیگری فوتبال ( معرفی 70 مفهوم تاکتیکی اصلی در فوتبال روز جهان )

فصل دوم: تشریح و تجزیه کامل و جامع 8 نقطه مرجع اصلی بازی فوتبال شامل توپ، فضا، بازیکن خودی، بازیکن حریف، زمان، دروازه، خطوط، نتیجه

فصل سوم: آموزش تخصصی متریک های روز فوتبال و نحوه ارزیابی آنها مانند PPDA, BPD, XG, FIELD TILT, PASS SONAR و…. (شدت فشار، درصد اختلال در بازی سازی، امید گلزنی، تسلط سرزمینی، زوایای پاس، ارزش تهدید مناطق و…)

فصل چهارم: آموزش تخصصی ارزیابی عملکرد و نحوه بازی یک بازیکن فوتبال با استفاده از جدیدترین شاخص های عملکرد کلیدی

فصل پنجم: آموزش تخصصی نحوه آنالیز سازمان ساختاری و سازمان عملکردی یک تیم فوتبال

فصل ششم: کار با نرم افزارهای آنالیز

 

هزینه شرکت در دوره:

1میلیون و 500 هزار تومان

 

نحوه ثبت نام  :

برای ثبت نام در دوره های آموزشی تکضرب کافیست هزینه را به شماره کارت
۶۰۳۷۹۹۱۹۲۰۷۱۹۳۶۰
به نام ساجده قنبری واریز و فیش واریزی را در واتساپ (از طریق آیکون واتساپ پایین سمت راست سایت) یا تلگرام (https://t.me/takzarbmag) ارسال فرمایید.